У суботу, 25 травня, відбулося завершальне, у цьому навчальному році, заняття для учнів 6-7 класів гуртка «Карусель напрямів» Дитячо-юнацького наукового університету «Запорізька політехніка».

Школярі відвідали захопливе онлайн-заняття «Маршрути, які ми обираємо!», що підготувала завідувачка кафедри системного аналізу та обчислювальної математики Еліна Терещенко.

На цьому занятті діти дізнались:

• як обирати найкращі маршрути для подорожей та доставки товарів
  • історію дивовижної подорожі навколо світу за 80 днів та її математичні аспекти
  • основи Теорії графів та як вона допомагає у розв'язанні реальних проблем.

За допомогою інтерактивних вправ та цікавих прикладів діти відчули себе справжніми дослідниками та оптимізаторами маршрутів. Кирило Воскобойнік виявився дуже кмітливим та сам запропонував ідею щодо висновку, який зробив Ейлер!

1 червня о 10:00 запрошуємо на Фестиваль «Мрії здійснюються у Запорізькій політехніці», під час якого будуть вручені сертифікати найактивнішим учням гуртка!

Наступного навчального року гурток «Карусель напрямів» чекає допитливих учнів 6-7 класів на нові заняття!

Відкрийте разом з нами нові горизонти знань та навичок!