Сьогодні завершилась Дитяча наукова конференція «Відбудова країни очима дітей» приурочена до освітньо-наукового заходу Ніч науки.

Упродовж чотирьох днів учні зі шкіл м. Запоріжжя та Запорізької області представляли свої роботи. Хочемо подякувати директорам шкіл, учні яких взяли активну участь в конференції: Запорізька гімназія № 93, Запорізький академічний ліцей «Перспектива», Запорізький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник», Мелітопольська ЗОШ № 15, Запорізька гімназія №107, Запорізька гімназія № 71 з поглибленим вивченням іноземної мови, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15, Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 100, Запорізький ліцей «Логос», Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4, Запорізька гімназія № 46, Запорізький академічний ліцей № 23, Запорізька гімназія № 12 та Запорізький класичний ліцей.

Дитячу наукова конференція «Відбудова країни очима дітей» було розділено на 4 секції: гуманітарна, економічна, технічна та комп'ютерна. Усі учні представили цікаві та змістовні роботи, творчо та з натхненням підійшли до запропонованих тем.

Під час зустрічей учні шкіл мали можливість поспілкуватися з провідними викладачами кафедр Запорізької політехніки й разом обговорити цікавинки зі світу науки.

Всі учасники конференції отримали сертифікати учасників Дитячої конференції.

За рішенням журі, в кожній секції була відзначена найзмістовніша робота. Також ми запропонували учасникам та гостям конференції визначити роботу, яка їм сподобалась найбільше:

• «European borrowings in Ukrainian» Аріни Бесчастнової;
  • «Ukrainian cultural product. Challenges and prospects» Ірини Прилипоти;
  • «Слова-привиди в мові чи можливе їх відродження в майбутньому?» Софії Петрової;
  • «Роль тревел-журналістики у формуванні позитивного іміджу України: виклики та перспективи» Анастасії Агаркової;
  • «Моє місце у розбудові країни» Єви Гладун;
  • «Перспективні шляхи розбудови економіки України в умовах воєнного часу» Дар'ї Павленко;
  • «Розвиток стартапів» Валерії Ніколаєвої;
  • «Державна фінансова підтримка суб'єктів господарювання в умовах пандемії» Альони Сєніної;
  • «Енергія з повітря (Джоуль-крадій)» Софії Рибіної;
  • «Роль передавання інформації під час війни» Дмитра Лебедя
  • «‎Розробка та використання лазерного 3Д сканеру приміщень» Даніла Арабаджи
  • «‎Мова програмування Python та її можливості» Романа Брадіка.

Цим учасникам ми підготували пам'ятні призи, які ми будемо вручати під час міжнародної зустрічі в рамках проєкту Ніч науки.

Дякуємо за участь та сподіваємося на подальшу співпрацю з юними науковцями нашої країни.