Ви є тут

Головна

У 2023 р. виповнилося 25 років науковому журналу «Радіоелектроніка, інформатика, управління» (РІУ), засновником та видавцем якого є НУ «Запорізька політехніка». Журнал було зареєстровано як періодичне видання у 1998 році. Перший номер було видано у 1999 році. За час існування з 1998 р. до середини 2023 р. редколегією було отримано, а рецензентами – зрецензовано понад три з половиною тисячі рукописів статей. За цей період вийшло 65 номерів журналу, де опубліковано понад півтори тисячі наукових статей.

Опублікованим статтям журналу присвоюється унікальний ідентифікатор цифрового об'єкта DOI. Статті журналу індексуються провідними наукометричними та реферативними базами світу, зокрема Web of Science. Журнал РІУ включено Міністерством освіти і науки України до переліку наукових фахових видань України в категорії «А» (найвищий рівень), в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора наук і доктора філософії (кандидата наук), а також до Переліку наукових журналів та рецензованих матеріалів міжнародних конференцій з присвоєною кількістю балів Міністерства науки та вищої освіти Республіки Польща.

У різні роки журнал РІУ очолювали головні редактори: Потапенко Є.М. (Україна), Піза Д.М. (Україна), Погосов В.В. (Україна), Субботін С.О. (Україна), до складів редакційної колегії та редакційно-консультативної ради журналу входили: Андроулідакіс І. (Греція), Аррас П. (Бельгія), Ахметшин А.М. (Україна), Безрук В.М. (Україна), Бодянський Є.В. (Україна), Веннекенс Ю. (Бельгія), Волков О.В. (Україна), Вольф К. (Німеччина), Вуттке Г.-Д. (Німеччина), Гімпілевич Ю.Б. (Україна), Горбань О.М. (Велика Британія), Горбань О.М. (Україна), Городничий Д.О. (Канада), Горр Г.В. (Україна), Гостєв В.І. (Україна), Дробахін О.О. (Україна), Дубровін В.І. (Україна), Зайцева О.М. (Словаччина), Камеяма М. (Японія), Карпуков Л.М. (Україна), Карташов В.М. (Україна), Ковальов О.М. (Україна), Корніч Г.В. (Україна), Кулик А.С. (Україна), Лебедєв Д.В. (Україна), Левашенко В.Г. (Словаччина), Ліснянський А (Ізраїль), Луенго Д. (Іспанія), Мадритщ Х. (Австрія), Марковска-Качмар У. (Польща), Маркосян М.В. (Вірменія), Матюшин В.М. (Україна), Олещук В.О. (Норвегія), Олійник А.О. (Україна), Онуфрієнко В.М. (Україна), Павліков В.В. (Україна), Павлов О.А. (Україна), Папшицький М. (Польща), Піза Д.М. (Україна), Рубель О.В. (Канада), Скрупський С.Ю. (Україна), Табунщик Г.В. (Україна), Тавхелідзе А. (Грузія), Толок В.О. (Україна), Тригано Т. (Ізраїль), Труфанов І.Д. (Україна), Урсутью Д. (Румунія), Хаханов В.І. (Україна), Хенке К (Німеччина), Чумаченко В.П. (Україна), Шарпанських О.А. (Нідерланди), Шульц П. (Німеччина) та інші.

Організаційно-технічну підтримку діяльності редакції журналу забезпечували у різні роки начальники редакційно-видавничого відділу (Рибіна Ю.А., Дмитренко А.А., Савчук Н.О.) та його співробітники (Зуб С.В., Омесь О.В.), а також співробітники типографії НУ «Запорізька політехніка» (М'ясников М.Л., Винник А.П., Глінкін Є.О.).

Вітаємо редакцію журналу, спільноту його авторів, рецензентів та читачів, співробітників редакційно-видавничого відділу і типографії та бажаємо їм творчої наснаги, плідної роботи та подальших успіхів!