У місті Варшава 4–5 липня відбулась Друга міжнародна конференція Twinning UK-Ukraine 2024 «Роль університетів у повоєнному відновленні України». У перший день учасники конференції зустрілись на заході у Посольстві Великої Британії у Варшаві, де в теплій та дружній атмосфері поспілкувались з партнерами з Великої Британії й України.

Національний університет «Запорізька політехніка» бере активну участь у проєкті Twinning, у межах якого співпрацює з Кардіффським університетом. Представники НУ «Запорізька політехніка» проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності Валерій Наумик та керівниця центру інтернаціоналізації та міжнародного співробітництва Аліна Казурова зустрілись з колегами з Університету Кардіффа — проєктним менеджером Міжнародного відділу Мішель Сміт та професором Керол Фезерстон — й поспілкувались щодо подальших планів співпраці між нашими університетами.

Під час заходу з вітальним словом виступили голова Cormack Consultancy Group Чарльз Кормак, директор Британської Ради в Україні Колм МакГіверн й інші спікери, які висловили підтримку українським закладам вищої освіти, окреслили плани на майбутнє та обговорили пріоритети сталої співпраці університетів Twinning-партнерів. Найджелом Кілліком, засновником та генеральним директором Reallyenglish (однієї з найефективніших платформ для вивчення англійської мови у світі) було анонсовано запуск Eng4UAplatform — платформу, де українські студенти зможуть безплатно вивчати англійську мову.

Раді мати можливість бути частиною неймовірного проєкту Twinning! Висловлюємо щиру подяку команді Cormack Consultancy Group за ініціативу й зусилля, які вона докладає задля розвитку й підтримки партнерства між закладами вищої освіти України та Великої Британії!

#TwinningUA
#CormackConsultancyGroup