Спільнота Research4Life до 31 грудня 2022 року надала безкоштовний доступ до своїх ресурсів для українських установ.

Такі потужні видавництва як Royal Society of Chemistry, Nature, Wiley, Elsevier, Wolters Kluwer, Oxford University Press, Taylor & Francis, De Gruyter, IOP, SAGE, Cambridge University Press, Emerald, BioOne, IOS Press та ін. виявили бажання підтримати Україну у цей нелегкий час.

Наразі маємо доступ до величезної кількості видань через платформу Research4Life. Це майже 75 тис. книг, понад 12,5 тис. журналів і бази даних доступні для фахівців закладів вищої освіти та наукових установ України.

Повний перелік ресурсів, до яких надано доступ, можна переглянути за посиланням, зазначивши у відповідних полях назву країни та тип установи.

Щоб отримати логін і пароль, а також у разі виникнення питань щодо роботи з ресурсом, зв'яжіться з нашим консультантом:
Пилипенко Наталія Володимирівна - natali_p@zp.edu.ua

Увесь контент платформи складається з п'яти колекцій:

Hinari – колекція, яка об'єднує дослідження в галузі охорони здоров'я

AGORA – колекція, яка об'єднує дослідження в галузі сільського господарства

OARE – колекція, яка включає дослідження з екології, географії, енергетики та ін.

ARDI – колекція, що об'єднує дослідження про наукові розробки та інновації

GOALI – колекція, яка об'єднує дослідження в галузі права та суспільних наук, включаючи політичні науки, економіку, філософію, історію та ін.

Використання ресурсу вимагає обов'язкового дотримання наступних умов:

• Не дозволяється поширювати та/або передавати третім особам логін/пароль доступу до ресурсу.
  • Повні тексти документів (статті, книги, розділи тощо) можуть бути роздруковані або збережені тільки для особистого використання з навчальною та дослідницькою метою.
  • Не дозволяється систематичне завантаження документів або результатів пошуку, зокрема з використанням роботів. У разі недотримання вимог цього пункту, доступ до ресурсу буде припинено для усієї установи.
  • Не дозволяються передавати документи третім особам ні в електронному, ні в друкованому вигляді.
  • Не дозволяється комерційне використання результатів досліджень.