Цього тижня студенти та викладачі Запорізької політехніки передали одяг, білизну та взуття нашим військовим, які проходять лікування у лікарнях. Також були закуплені дезінфекційні засоби, щоб забезпечити безпеку та гігієну не тільки захисникам, а й медичному персоналу.
Силами представників факультету інформаційної безпеки та електронних комунікацій Наталі Фурманової та Олександра Малого допомогу доставили до місць призначення (назви лікарень не вказуємо з міркувань безпеки).
Дякуємо всім, хто долучився до збору та підтримав важливу ініціативу. Ваші дії роблять світ кращим!
![Збільшити зображення Зображення](/images/news/20230616-02/img-001.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/images/news/20230616-02/img-002.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/images/news/20230616-02/img-003.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/images/news/20230616-02/img-004.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/images/news/20230616-02/img-005.jpg)