17 березня в гуртожитку №4 Національного університету «Запорізька політехніка» відбулась зустріч ректора університету Віктора Грешти з директоркою Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Людмилою Бухаріною.

Метою зустрічі була передача міжнародної технічної допомоги для потреб внутрішньо-переміщених осіб, які знаходяться під опікою і проживають у студентських гуртожитках Запорізької політехніки.

Університет отримав холодильники, праски з парогенераторами, електрочайники, морозильні камери, мікрохвильові печі, ноутбуки, планшети, роутери – все те, що зробить проживання мешканців гуртожитку більш комфортним.

Ректор університету Віктор Грешта з працівниками студмістечка університету ознайомили директорку Департаменту з умовами проживання в гуртожитку та з результатами роботи щодо поліпшення цих умов, розказали про реалізовані заходи з допомоги внутрішньо-переміщеним особам.

Щиро вдячні Департаменту освіти і науки та керівництву Запорізької обласної державної адміністрації за надану технічну допомогу та спільну роботу задля розвитку освіти і науки в Запорізькій області