Студенти всіх спеціальностей та викладачі, які бажають здати іспит TOEFL (ITP) з оцінювання знань англійської мови, повинні заповнити анкету, що додається, та принести анкету у відділ міжнародної діяльності та роботи з іноземними студентами (а. 263, а. 340), або переслати по e-mail на адресу interdep@zntu.edu.ua до 04 березня 2020 р.

Іспит в НУ «Запорізька політехніка» проведе викладач кафедри іноземних мов Технічного університету Ільменау (Німеччина) 20 березня 2020 р.

За результатами тесту видається сертифікат.

TOEFL ITP (Institutional Testing Program) проводиться у паперовому (paper/pencil) форматі. Цей іспит визначає володіння англійською мовою для навчання в зарубіжних закладах освіти, наприклад, за програмою Еразмус +, або для вступу в магістратуру, в неангломовних країнах.

Студенти, які отримають сертифікат, матимуть перевагу при відборі кандидатів на участь у програмі академічної мобільності Еразмус + (Навчання в європейських університетах протягом семестру).

Більш детальну інформацію про умови здачі іспиту, оплату та пробний тест можна отримати у відділі міжнародної діяльності та роботи з іноземними студентами (а. 263, тел. 4-75, interdep@zntu.edu.ua).

Анкета учасника іспиту TOEFL ITP (DOCX, 16 KБ)