В зв'язку зі зміною Стандартів вищої освіти спеціальності 275 «Транспортні технології (за видами)» за наказом МОН України від 13.01.2022 р. № 26 ініційовано перегляд освітньо-професійних програм кафедри "Транспортні технології", їх проєкти представлені нижче. Пропонуємо стейкхолдерам (усім зацікавленим особам) долучитись до розгляду даних освітніх програм, пропозиції та зауваження можна надсилати на наступні електронні пошти:

- для студентів - sofiagubareva4@gmail.com (представник студентського самоврядування від кафедри "Транспортні технології");

- для всіх інших - ttkafedratt@gmail.com

Освітньо-професійні програми бакалаврів:

ОПП «Організація перевезень і логістичне управління на автомобільному транспорті»

ОПП «Організація перевезень і логістичне управління на залізничному транспорті»

ОПП «Організація міжнародних та регіональних перевезень і логістичне управління на повітряному транспорті»