В рамках Всеукраїнського форуму «Дні освітнього лідерства» 3 червня 2023 р. відбудеться лекторій від Національного університету «Запорізька політехніка».

Проректор з науково-педагогічної роботи та питань перспектив розвитку НУ «Запорізька політехніка» Руслан КУЛИКОВСЬКИЙ розкриє тему «Лідерство як засіб стимулювання зеленої трансформації українських університетів».

Модераторка форуму «Дні освітнього лідерства», начальниця відділу перспективного розвитку, ліцензування, акредитації та якості освіти НУ «Запорізька політехніка», міжнародна експертка Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, експертка Команди підтримки реформ МОНУ (2019) Олена СКУЙБІДА виступить з темою «Навчання та викладання на засадах лідерства», а також проведе воркшоп «SWOT-аналіз внутрішньої системи забезпечення якості освіти».

Марія ПАВЛЕНКО, голова студентського самоврядування НУ «Запорізька політехніка», депутатка Запорізької міської молодіжної ради, заступниця голови Обласної студентської ради при Запорізькій обласній державній адміністрації, презентує тему «Роль органів студентського самоврядування у забезпеченні лідерства університету».

Начальник відділу проєктної діяльності НУ «Запорізька політехніка», директор ГС «Запорізький кластер «Інжиніринг-Автоматизація-Машинобудування» Андрій КАРПЕНКО виступить з доповіддю «Лідерство в освітній та бізнес-діяльності».

Тему «Управління знаннями в системі інноваційного оновлення» висвітлить декан факультету економіки та управління НУ «Запорізька політехніка» Владислав КОРОЛЬКОВ.

Наталія ЛАЗЕБНА, доцентка Вурцбурзького університету імені Юліуса-Максимільяна (Німеччина) презентує доповідь «Інноваційні підходи до викладання англійської мови у закладах вищої освіти України та Німеччини: міжкультурний та дигітальний аспекти».

Тренеркою воркшопу «Лідерство та командотворення» є доцентка НУ «Запорізька політехніка» Наталія ФУРМАНОВА.

Майстер-клас «Спічрайтинг як мистецтво комунікативного впливу: сучасні вимоги до публічного виступу освітнього лідера» проведе доцентка НУ «Запорізька політехніка», членкиня ГО «Соціальна взаємодія» Ірина ТОНКІХ.

Форум організовано за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Національного агентства кваліфікацій, Інституту вищої освіти та Інституту цифровізації освіти Національної академії педагогічних наук України, ГС «Прогресильні», ГС «Українська асоціація освіти дорослих», Education USA в Україні, а також під егідою Європейського року навичок.

Посилання на Zoom-конференцію: https://us02web.zoom.us/j/83447325967

Ідентифікатор конференції: 834 4732 5967