1-3 червня на базі НУ «Запорізька політехніка» пройде Всеукраїнський форум «Дні освітнього лідерства».

Знайомтесь з запрошеними спікерами!

Голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Андрій БУТЕНКО візьме участь в пленарній частині форуму, а також у сесії «Акредитація освітніх програм: запитання-відповіді».

Олена КОЛЕСНІКОВА, членкиня Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, голова Галузевої ради Федерації металургів України, виступить з темою «Як ЗВО бути привабливим для бізнесу».

Віцедиректорка Центру досліджень вищої освіти в Празі Мікаела СМІДОВА презентує доповідь «Кілька ідей з Чеської Республіки – якість викладання та навчання у важкі часи».

Форум проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Національного агентства кваліфікацій, Інституту вищої освіти та Інституту цифровізації освіти Національної академії педагогічних наук України, ГС «Прогресильні», ГС «Українська асоціація освіти дорослих», Education USA в Україні, а також під егідою Європейського року навичок.

З програмою заходу можна ознайомитись за посиланням: https://bit.ly/42766Sp