Знайомимось зі спікерами, які долучаться до Всеукраїнського форуму «Дні освітнього лідерства», що пройде в Національному університеті «Запорізька політехніка» з 1 по 3 червня.

Ольга ПОЛОЦЬКА — виконавча директорка Національного фонду досліджень України представить тему «Лідерство у період кризи: складові успіху при стратегічному плануванні діяльності установи».

Керівниця Центру професійного розвитку та лідерства Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка, директорка україно-канадської мовної програми, докторантка Estonian Business School, координаторка проєкту TEMPUS «Освіта для лідерства, інтелігентності та розвитку таланту» (ELITE) Олена ГУЗАР розкриє тему «Комунікативне лідерство в освітньому процесі».

Тему «Віртуальні обміни COIL: інтернаціоналізація навчального плану та розбудова довготривалих партнерств» представить Юлія ПІСКОРСЬКА — координаторка спеціальних проєктів центру EducationUSA Ukraine, що є мережею Державного Департаменту США.

Захід організовано за підтримки Міністерства освіти і науки України, Інституту цифровізації освіти Національної академії педагогічних наук України та Education USA в Україні.

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/44abhmM