Продовжуємо знайомство зі спікерами Всеукраїнського форуму «Дні освітнього лідерства», який відбудеться 1-3 червня в Національному університеті «Запорізька політехніка».

Володимир БАХРУШИН — д.ф.-м.н, професор, голова Вченої ради НУ «Запорізька політехніка», координатор Сектору вищої освіти НМР Міністерства освіти і науки України, член Національної команди експертів з реформування вищої освіти представить тему «Студентоцентрований підхід у професійній вищій освіті».

Тему «Реалізація права людини на навчання впродовж життя» розкриє Микита АНДРЄЄВ — голова Громадської ради при МОН України, директор Української асоціації освіти дорослих, член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, адвокат.

Освітня експертка, членкиня Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Лідія ФЕСЕНКО виступить з темою «Громадянська освіта як невід'ємна складова університетського середовища».

Захід організовано за підтримки Міністерства освіти і науки України та Інституту цифровізації освіти Національної академії педагогічних наук України.

Нагадуємо, що реєстрація триває за посиланням: https://bit.ly/44abhmM