Знайомимо зі спікерами Всеукраїнського форуму «Дня освітнього лідерства».

Ірина ЗОЛОТАРЬОВА — професорка кафедри інформаційних систем, помічниця ректора з міжнародних проєктів Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця; членкиня Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти; членкиня Національної команди експертів України з реформування вищої освіти; експертка DAAD «Bologna Hub Peer Support»; експертка Європейської асоціації університетів (EUA) виступить з темою — «Інституційна стратегія впровадження цифрового навчання та викладання».

Тему «Українська наукова діаспора в контексті інтернаціоналізації закладів вищої освіти та наукових установ» представить Євгенія ПОЛІЩУК — членкиня Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, докторка економічних наук, професорка кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Співзасновник ГО «Прогресильні», кандидат історичних наук, доцент, освітній експерт — Іван БАЛИКІН виступить з темою «Рейтинги університетів: теорія та практика».

Захід організовано за підтримки Міністерства освіти і науки України та Інституту цифровізації освіти Національної академії педагогічних наук України.

Для реєстрації на захід переходьте за посиланням: https://bit.ly/44abhmM