Вже 1-3 червня відбудеться Всеукраїнський форум «Дні освітнього лідерства». Саме тому час починати знайомитися зі спікерами та темами, які буде розкрито під час заходу!

Докторка педагогічних наук, професорка, директорка Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України Ірина ДРАЧ виступить із темою «Командне лідерство в управлінні закладом вищої освіти».

Тему «Стратегічне планування освітніх програм — підгрунтя модернізації менеджменту освітньої діяльності» представить Зоряна ЛУЦИШИН — докторка економічних наук, професорка, помічниця проректора з науково-педагогічної роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка, голова підкомісії МОН України з розробки Стандартів ВО спеціальності 292 — Міжнародні економічні відносини (2016-2019), членкиня ГЕР 29 Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, заслужена працівниця освіти України, членкиня ГО «Інноваційний університет».

Еллана МОЛЧАНОВА — кандидатка економічних наук, доцентка, начальниця відділу грантових проєктів Державного торговельно-економічного університету, голова 292 НМК «Міжнародні економічні відносини» МОН, членкиня Всеукраїнської громадської організації «Інноваційний університет», членкиня редакційної колегії журналу ECONOMICS (SCOPUS) розкриє тему «Створення інклюзивного університетського клімату».

Нагадуємо, що реєстрація учасників на форум триває: https://bit.ly/44abhmM