20.07.2022 на базі Національного університету «Запорізька політехніка» Запорізька міська молодіжна рада провела захід «Діалоги перемоги: участь молоді у відновленні України», спрямований на підсилення участі молоді у формуванні громадянського суспільства в Україні та побудови конструктивного діалогу серед стейкхолдерів молодіжної політики міста.

В.о. проректора з науково-педагогічної роботи, соціально-економічного розвитку та молодіжної політики Андрій Іванченко привітав учасників заходу та наголосив, що Національний університет «Запорізька політехніка» завжди відкритий для молодіжних ініціатив і є надійним партнером громадських організацій у реалізації державної молодіжної політики.

Під час заходу були порушені такі проблеми:

– участь молоді у повоєнній відбудові країни;

– участь молодіжних рад у захисті та збереженні молодіжної політики та інфраструктури;

– посилення впливу молодіжних рад як інструменту прийняття рішень в інтересах молоді.

Ініціатива проведення заходу належить Молодіжній раді Слобожанської ОТГ та ГО «Молодіжна платформа» за сприяння ПРООН в Україні, підтримки Міністерства молоді та спорту України та за фінансової підтримки Європейського Союзу й Міністерства закордонних справ Данії. Національний університет «Запорізька політехніка» завжди готовий підтримати ініціативну молодь, оскільки саме наша молодь буде впливати на майбутнє нашої країни.