Студенти ІІ курсу юридичного факультету 27 жовтня 2018 року відвідали Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області, в рамках проведення профорієнтаційного та освітнього заходу.
![Колаж](/sites/default/files/konf/img_2820-min.jpg)
«День відкритих дверей» дуже заінтересував студентів. Вони отримали необхідну інформацію про діяльність Управління державної виконавчої служби. Багато студентів юридичного факультету виявили бажання після закінчення ВНЗ розпочати свою трудову діяльність в цьому державному органі.
![Колаж](/sites/default/files/konf/img_2821-min.jpg)
![Колаж](/sites/default/files/konf/img_2825-min.jpg)