Вітаємо з Днем української писемності та мови! Вже 25 років поспіль український народ відзначає це свято, вшановуючи всіх тих, хто доклав чимало зусиль, аби кожен з нас міг вільно спілкуватися, творити, співати, писати, кохати своєю рідною мовою.

Сьогодні День писемності та мови набуває ще сакральнішого значення. Він об'єднує ще більше українців, які були вимушені покинути свою країну. Він нагадує нам про сторіччя боротьби проти утисків та дарує надію на тріумфальну перемогу.

Українська мова захоплює своєю милозвучністю та вишуканістю, вона попри все продовжує розвиватися, так само, як і наша країна продовжує боротися за свою незалежність, недоторканність.

І наша боротьба неодмінно завершиться перемогою, і ще гучніше залунає мова нескореної нації!