Спорт у нашому університеті — невіддільна частина студентського життя. З нагоди Міжнародного дня студентського спорту за ініціативи кафедри фізичної культури, олімпійських та неолімпійських видів спорту, профкому студентів та студентського самоврядування в Запорізькій політехніці відбулися цікаві спортивні заходи.

12 вересня — змагання серед викладачів та співробітників університету з особистої першості з кульової стрільби!

18 вересня — змагання з настільного тенісу серед студентів!

20 вересня — «Ранкова руханка» для всіх охочих!

20 вересня — матчева зустріч з футзалу між командами Запорізького державного медико-фармацевтичного університету та Національного університету «Запорізька політехніка!

Під час ранкової руханки ми нагородили найспортивніших студентів та викладачів. Усіх учасників привітали ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта та начальник Запорізького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Юрій Шепель.

Дякуємо за участь!

Вітаємо всіх зі святом! Бажаємо перемог та нових спортивних досягнень!