23 травня делегація від Національного університету «Запорізька політехніка» на чолі з ректором університету Віктором Грештою відвідала Національний університет «Полтавська політехніка» у складі:

• проректора з науково-педагогічної роботи, соціально-економічного розвитку та молодіжної політики Андрія Іванченка
  • проректора з науково-педагогічної роботи та перспектив розвитку університету Руслана Куликовського
  • голови студентського самоврядування Марії Павленко
  • заступників голови студентського -самоврядування Микити Зайка та Валерії Остріченко

Під час візиту делегація ознайомилась з матеріально-технічною базою Полтавської політехніки. Студентський актив налагодив співпрацю зі студентами Полтавського університету та дійшов згоди щодо реалізації спільних проєктів.

Також під час відвідування Полтавської політехніки відбулось підписання тристороннього меморандуму між Запорізькою, Дніпровською та Полтавською політехніками.

Сторони домовились про налагодження співробітництва у науковій та освітній сфері шляхом поглиблення взаємодії та співпраці у різних галузях наукової діяльності, реалізації суспільно корисних освітніх, наукових та консультаційних проєктів та виконання конкурентоспроможних наукових розробок.

Досягнуто домовленостей щодо візитів представників політехнік міст Дніпра та Полтави до Запорізької політехніки.

Під час зустрічі панувала атмосфера взаємної поваги. У майбутньому навчальні заклади планують об'єднати ресурси й можливості та використовувати досягнення учасників меморандуму в роботі кожного з університетів.

Впевнені, що такий позитивний досвід взаємодії провідних українських університетів з розвитку систем забезпечення якості вищої освіти наближатиме нас до європейської освітянської спільноти, запровадження сучасних стандартів якості освіти, реалізації передових практик взаємодії закладів вищої освіти у складі світових академічних та професійних асоціацій.

Дякуємо ректору Володимиру Онищенку, всьому колективу викладачів, співробітників та студентів Національного університету «Полтавська політехніка» за такий теплий та змістовний день.