06 березня 2023 року у межах візиту до Запоріжжя постійна координаторка системи ООН в Україні Деніз Браун разом з керівником проєкту Лікарі без кордонів/MSF у Дніпрі та Запоріжжі – Патріком ВІЛАНДОМ відвідала гуртожиток №3 Національного університету «Запорізька політехніка».

Деніз Браун зустрілась з внутрішньо-переміщеними особами, які мешкають у гуртожитку університету.

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш призначив Деніз Браун з Канади Постійною координаторкою системи ООН в Україні. Пані Браун має понад 25 років досвіду роботи в гуманітарній сфері та програмах з відновлення, зокрема у складних надзвичайних ситуаціях, зосереджуючись на операціях, розробці програм, координації та міжвідомчих відносинах.

«Лікарі без кордонів»/Médecins Sans Frontières (MSF) – це міжнародна неурядова організація, що надає безкоштовну гуманітарну та медичну допомогу.

Зустріч була направлена на визначення проблемних питань внутрішньо-переміщених осіб та визначення шляхів допомоги.

Дякуємо поважним гостям за візит та турботу до постраждалих від війни людей.