З 14 по 18 листопада 2022 року в Дортмундському університеті прикладних наук та мистецтв (FH Dortmund) проходив міжнародний тиждень, в рамках якого відбулись заходи, спрямовані на цифровізацію та інтернаціоналізацію освіти й науки, а також подальший розвиток співпраці між університетами Німеччини та України.

Для викладачів з університетів партнерів було проведено тренінг «Train-the-Trainer: English as Medium of Instruction training» (EMI) для рівнів С1 та В2 за підтримки програм ERASMUS+ та DAAD «Virtual Masters Ukraine» (ViMUk).

В тренінгу взяли участь викладачі Запорізької політехніки. Одним із завдань було підготувати міні-лекцію англійською мовою і наші викладачі з цим успішно впорались.

Викладачі кафедр програмних засобів, комп'ютерних систем та мереж та інформаційних технологій електронних засобів отримали грант на проходження курсу English as Medium of Instruction training» (EMI) онлайн.

Також під час Міжнародного тижня FH Dortmund 2022 було представлено міжнародний освітній проєкт українських, азербайджанських та європейських університетів WORK4CE “Cross-domain competences for healthy and safe work in the 21st century” (619034-EPP-1-2020-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP).

Спільно з партнерами генеруємо нові наукові та освітні рішення, щоб перетворити можливості цифровізації на переваги для вищої освіти та відповісти на політичні, соціальні та економічні виклики, що постають перед економікою та суспільством.

Разом до перемоги!!!