Ви є тут

Головна
Збірник тез доповідей (PDF, 4,6 MБ)

23-24 травня 2024 р. на базі факультету економіки та управління була проведена II Міжнародна науково-практична конференція «ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ ТА ЇЇ РЕГІОНІВ В КОНТЕКСТІ ГЛОБАЛЬНИХ ТРЕНДІВ: УПРАВЛІННЯ, АДМІНІСТРУВАННЯ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ».

Конференція залучила велике коло науковців, практиків і студентів – понад 410 учасників, серед яких 172 студентів, з 7 країн світу, 23 міст України, 96 освітніх і наукових установ. Широка географія, специфіка діяльності і практичний досвід учасників дозволили в повній мірі висвітлити актуальні проблеми сьогодення і запропонувати ряд рекомендацій і рішень.

Конференція проводилася у змішаному форматі. На відкритті конференції з привітальним словом виступили декан ФЕУ професор Корольков В.В., проректор з науково-педагогічної роботи, соціально-економічного розвитку та молодіжної політики Іванченко А.В., проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності, професор Наумик В.В., директор Української асоціації з менеджменту та бізнес-освіти Горохова Л.П., головний редактор всеукраїнської газети «Все про бухгалтерський облік» Слободянюк З.В. На пленарному засіданні було представлено 10 доповідей.

Другий день конференції був присвячений проведенню панельних дискусій за секціями:

СЕКЦІЯ 1. Ключові аспекти повоєнного розвитку: економічний, політичний, соціокультурний та міжнародний контекст.

СЕКЦІЯ 2. Фінансово-економічна безпека в системі відновлення України та її регіонів в контексті глобальних трендів.

СЕКЦІЯ 3. Облік, аудит та оподаткування в контексті відновлення України в умовах глобалізації економіки.

СЕКЦІЯ 4. Менеджмент та адміністрування в умовах воєнного часу та періоду повоєнного відновлення економіки України і її регіонів.

СЕКЦІЯ 5. Маркетинг і логістика в контексті глобальних трендів.

СЕКЦІЯ 6. Оздоровча фізична культура, спорт, фітнес та рекреація в контексті відновлення України та її регіонів.

Учасники конференції обговорили широкий спектр питань, пов'язаних з перспективами і можливостями повоєнного відновлення в Україні. Доповідачами було проведено аналіз економічних стратегій для відновлення економіки України після війни; обговорено інвестиційні можливості розвитку малого та середнього бізнесу, роль політичних реформ та стабільності у відновленні країни, вплив міжнародної підтримки та співпраці, перспективи відновлення соціальної інфраструктури, освіти, культури, а також психологічна реабілітація і інтеграція ветеранів і населення.

Дослідники внесли суттєвий вклад у розгляд цих проблем і запропонували ключові ідеї та рекомендації, які можуть стати фундаментом для створення візії політики повоєнного відновлення України.

Висловлюємо щиру подяку співорганізаторам конференції, а саме: Українській асоціації з менеджменту та бізнес-освіти, Запорізькій торгово-промисловій палаті, Східно-Баварському технічному університету Амберг-Вайден (Німеччина), Університету Градец Кралове (Чехія), Економічному університету-Варна (Болгарія), Академії Куявсько-поморській (Польща), Ягеллонському університету (Польща), Арієльському університету (Ізраїль).

Дякуємо всім учасникам за участь в конференції і чекаємо на наших майбутніх наукових заходах!


 

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

 


Інформаційний лист (PDF, 2.0 MБ)

Information Sheet (PDF, 2.0 MБ)

Місто та термін проведення: м. Запоріжжя, 23-24 травня 2024 р.

Відповідальна особа: доц. ГУБАРЬ О.В.

Контакти:
т. +38(095)4456460
е-mail: nuzp.conf.2023@gmail.com
е-mail: elenagubar.zntu@gmail.com