17-19 травня 2023 року відбулася Чотирнадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» в онлайн-режимі.

Виставку було організовано та проведено компанією «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Виставка представила 388 учасників із багатьох областей України, а також Польщі, Литви, Румунії, Угорщини, Естонії.

На конкурси було подано 384 роботи. Експертну оцінку якості робіт проводили науковці й фахівці Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Національний університет «Запорізька політехніка» отримав гран-прі «Вища освіта України».

Також університет нагороджено золотою медаллю та сертифікатами авторів конкурсних робіт.