Цього року три університети України стали членами Європейської асоціації університетів, серед яких Національний університет «Запорізька політехніка».

13 жовтня 2022 року відбудеться четверте засідання Асамблеї зацікавлених сторін

Метою зустрічі є представлення остаточної версії Угоди та представлення на обговорення проєктів документів, які описують модальності управління, діяльність та фінансування майбутньої Коаліції. Ці допоміжні документи включають: Керівний документ, Правила процедури Голови, заступників Голови та Наглядової ради, Правила процедури робочих груп і Кодекс поведінки для майбутньої Коаліції.

За підтримки роботи Коаліції організації ухвалять рішення щодо виконання обов'язків, темпів реформ, стратегічні цілі та задачі кожної організації.

Під час засідання заплановано виступи Аманди Кроуфут, Генерального секретаря EUA та Марк Шильц, президента Science Europe.

Упродовж зустрічі передбачено відкриті бесіди та обговорення питань щодо Правил процедури, Кодексу поведінки, плану роботи тощо.

Далі робота продовжиться в секційних групах, де планують обговорити питання щодо ставлення до запропонованого Управління та правила процедури CoARA для керівної ради та робочої ради CoARA, Групи та Кодексу поведінки, створення обов'язків Керівної ради та інших питань.

В кінці заходу із заключним словом виступить Аманда Кроуфут, EUA та Марк Шильц, Science Europe.