В рамках Ukraine Global Faculty відкрито реєстрацію на курс лекцій з кризового менеджменту від британського професора, виконавчого директора Інституту управління стратегічними ризиками (м. Лондон) David Rubens. Перша лекція курсу – "Chaos & Complexity: Modelling Crisis Management in the 2020’s" – відбудеться 19 січня о 15:00.

Прослухавши курс, ви дізнаєтесь про проблеми, пов'язані з розумінням поточних кризових подій, про підходи, необхідні для ефективного реагування на них, про основні причини нашої нездатності ефективно підготуватися до кризових подій. А також вивчите структуру і можливості для управління стратегічними ризиками та кризами, які відповідають викликам майбутнього покоління.

Запрошуємо взяти участь. Реєструйтесь!

Наступні лекції David Rubens в рамках курсу з кризового менеджменту:

- Crisis Management and the Hyper-Urban Environment: From Fragility to Resilience

- Lessons Identified / Lessons (Not) Learned: Why Can't we Get It Right?

- Creating The Next-Generation Risk Management Framework.

Пропонуємо зареєструватися на лекції, перейшовши за відповідними посиланнями. Про дату та час їх проведення повідомимо додатково.

Довідково про лектора:

David Rubens – основні факти про його професійне життя:

- доктор наук з безпеки та управління ризиками; в Університеті Портсмута (2015) захистив дисертацію про альтернативні системи командування та контролю для стратегічного управління та прийняття критичних рішень у складних кризових ситуаціях;

- професор Європейського центру миру та розвитку Університету миру ООН (Белград) та програмним директором Міжнародної програми післядипломного навчання зі стратегічного ризику та управління кризами; доцент Берлінської школи економіки та права на магістерській програмі з управління безпекою та доцент програми МВА Університету Глостершира;

- спеціалізується на управлінні надскладними системами, пов'язаними з управлінням містом і критичною національною інфраструктурою;

- у 2018 році заснував Інститут управління стратегічними ризиками (ISRM), який зарекомендував себе як провідна платформа для науковців, практиків і політиків у різних сферах, пов'язаних із безпекою, ризиками та управлінням кризами. У рамках ISRM Рубенс розробив низку акредитованих у Великобританії навчальних програм зі стратегічного ризику та управління кризами, які він проводить на семінарах по всьому світу для керівників вищої ланки в міністерствах і відомствах, корпоративних організаціях і глобальних неурядових організаціях.