Проєкт «Бізнес-кава» продовжує об'єднувати успішних керівників малого та середнього бізнесу Запоріжжя та студентів Запорізької політехніки, які прагнуть дізнатися більше про побудову бізнес-стратегій, набути нових знань та навичок і надихнутися історіями успіху спікерів.

23 квітня в молодіжному хабі FREETIME наші студенти та викладачі зустрілися із директором ТОВ «Лізмарк» Єгором Кочнєвим. Компанія Єгора займається виробництвом підйомного обладнання, пандусів та підйомників для маломобільних верств населення.

Учасники зустрічі ставили питання щодо функціонування бізнесу під час війни, процесу набору штатних працівників та розподілення обов'язків у команді, можливостей роботи з закордонними замовниками, а також навичок, які варто розвивати майбутньому підприємцю.

Єгор, як голова ГО «Безбар'єрне середовище, реабілітація та параолімпійський спорт», розповів про важливість створення безбар'єрного середовища та відповідні програми, які діють в нашому місті.

До нашого проєкту «Бізнес-кава» поступово долучаються студенти інших закладів освіти Запоріжжя, а також представники науки і влади. Раді об'єднувати всіх на платформі Запорізької політехніки.

Спікерами та учасниками заходу постійно виступають члени Запорізького кластера ІАМ, демонструючи відкритість бізнесу та бажання долучитися до виховання нового покоління підприємців.

Якщо ви є власником малого або середнього бізнесу в м. Запоріжжя і відчуваєте, що готові поділитися досвідом з амбітною студентською молоддю, надихнутися її ініціативами та ідеями — запрошуємо вас виступити спікером проєкту «Бізнес-кава». Ми відкриті до співпраці та партнерства!

За детальною інформацією звертайтесь:

Центр сприяння працевлаштуванню студентів та випускників НУ «Запорізька політехніка»
Пн. - Пт. з 08.00 до 17.00, К. 329-А, 3-й поверх головного корпусу;
(061) 769-85-99; 063-04-00-260