Баварський академічний центр Центральної, Східної та Південно-Східної Європи БАЙХОСТ (BAYHOST) сприяє розвитку наукового обміну між Баварією і країнами Центральної, Східної та Південно-Східної Європи. Основним завданням БАЙХОСТа є забезпечення баварських закладів вищої освіти експертною підтримкою в налагодженні та поглибленні співпраці з партнерськими країнами регіону. Це завдання вирішується шляхом надання допомоги у встановленні прямих контактів; пошуку інформації про існуюче співробітництво в галузі науки і викладання; надання стипендій для студентів і аспірантів як цільових країн, так і Баварії; консультацій щодо можливостей навчання, наукової роботи, проходження практики, а також отримання цільових грантів і стипендій.

Пропозиції BAYHOST для студентів і науковців з Центральної, Східної та Південно-Східної Європи:

• - Річна стипендіальна програма Вільної Держави Баварія для навчання в Баварії;
  • - Гранти Літньої школи Вільної Держави Баварія для навчання на курсах німецької мови в Баварії;
  • - Гранти на мобільність для наукового стажування студентів та молодих науковців.

Більш детальна інформація розміщена на інтернет-сторінці: www.bayhost.de