15 квітня відбувся творчий захід для діток, які через повномасштабне вторгнення змушені були покинути свої домівки та стали мешканцями студентських гуртожитків НУ «Запорізька політехніка».

Під час майстер-класу діти отримали можливість ознайомитися з традиціями українського розпису та навчитися створювати власні листівки. Студенти подарували діткам свято та радість, а головне – це можливість відволіктися від сумних реалій.

Листівки маленьких учасників заходу були передані військовим разом з Великодніми кошиками

Пишаємося, що наша молодь активно долучається до благодійних ініціатив та працює на благо та розвиток нашої країни

Дякуємо Катерині Прохоровій за цікавий та насичений майстер-клас

Захід відбувся за ініціативи Обласної студентської ради та студентського самоврядування НУ «Запорізька політехніка»