Метою викладання навчальної дисципліни «Архітектура виробничих будівель і споруд» є формування у студентів теоретичних знань і набуття ними практичних навичок проектування виробничих будинків, допоміжних будинків та приміщень, включаючи основи фізико-технічних принципів проектування структурних частин будинків і споруд.
Основними завданнями вивчення дисципліни «Архітектура виробничих будівель і споруд» є:
- використовуючи інформацію, що до правил проектування промислових будівель і споруд, з урахуванням технологічного процесу в них, розробляти оптимальні проектні архітектурні рішення;
- вирішувати питання, що пов'язані з забезпеченням санітарно-технічних вимог до виробничих будівель і споруд;
- розробляти об'ємно планувальні та конструктивні рішення промислових будівель і споруд. Вміти застосовувати принципи проектування допоміжних будівель і приміщень промислових підприємств, прив’язування будівель до існуючої забудови;
- вміти розробляти архітектурну частину робочих проектів (розрахунки та креслення) виробничих будівель згідно вимог державних стандартів, включаючи основи фізико-технічних принципів проектування структурних частин будинків і споруд .
Згідно з вимогами освітньо-професійної програми студенти повинні:
знати: основи проектування, об`ємно-планувальних і конструктивних рішень в промислових і адміністративно-побутових будинках; технічна експлуатація, ремонт і реконструкція будівель.
вміти: комплексно застосовувати придбані знання при розробці проектів (архітектурно-будівельної частини) виробничих споруд.
На вивчення навчальної дисципліни відводиться 180 години / 6 кредитів ECTS.
Форма підсумкового контролю успішності навчання – екзамен.
Засоби діагностики успішності навчання – курсовий проект, лабораторні роботи, рубіжні тестові контролі.
Викладач – ст. викладач Іщенко О. С.