Кафедрою теорії та практики перекладу НУ «Запорізька політехніка» було організовано та проведено IIІ Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію здобувачів вищої освіти «Актуальні проблеми перекладознавства, текстології і дискурсології».
У заході, що відбувся 18 листопада, взяли участь студенти та аспіранти з різних міст України — Києва, Харкова, Львова, Запоріжжя.
Понад 60 учасників надіслали матеріали до публікацій, більшість з них виступили безпосередньо з онлайн-доповідями.
У доповідях було розкрито традиційні питання та новітні здобутки текстології, дискурсології, перекладознавства, а також методики викладання іноземних мов.
Доповіді, які було представлено українською, англійською та французькою мовами, супроводжувалися наочними презентаціями.
![Збільшити зображення Зображення](/images/news/20221121-03/img-001.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/images/news/20221121-03/img-002.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/images/news/20221121-03/img-003.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/images/news/20221121-03/img-004.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/images/news/20221121-03/img-005.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/images/news/20221121-03/img-006.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/images/news/20221121-03/img-007.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/images/news/20221121-03/img-008.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/images/news/20221121-03/img-009.jpg)