Кафедрою теорії та практики перекладу НУ «Запорізька політехніка» було організовано та проведено IIІ Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію здобувачів вищої освіти «Актуальні проблеми перекладознавства, текстології і дискурсології».

У заході, що відбувся 18 листопада, взяли участь студенти та аспіранти з різних міст України — Києва, Харкова, Львова, Запоріжжя.

Понад 60 учасників надіслали матеріали до публікацій, більшість з них виступили безпосередньо з онлайн-доповідями.

У доповідях було розкрито традиційні питання та новітні здобутки текстології, дискурсології, перекладознавства, а також методики викладання іноземних мов.

Доповіді, які було представлено українською, англійською та французькою мовами, супроводжувалися наочними презентаціями.