З 26 травня по 10 червня представники Запорізької політехніки на чолі з проректором з наукової роботи Вадимом Шаломєєвим відвідала Краківський технологічний університет, Польща.

Науково-педагогічне стажування відбулося в межах міжнародної програми NAWA (академічної співпраці з українськими університетами), STARS CUT-UA та за підтримки Національного фонду досліджень України.

На факультеті матеріалознавства та фізики Краківської політехніки наші науково-педагогічні працівники ознайомилися з сучасним обладнанням для дослідження властивостей матеріалів та тривимірного друкування, з програмним забезпеченням для контролю технологічних процесів та параметрів структур, а також отримали доступ до лабораторій для проведення експериментальних досліджень.

Під час проєктної зустрічі представники Запорізької політехніки, проректор з наукової роботи Вадим Шаломєєв, керівник навчально-методичного відділу Андрій Пархоменко, керівниця відділу наукової роботи студентів Сніжана Вичужаніна, доцентки кафедри програмних засобів Анжеліка Пархоменко та Ольга Гладкова поспілкувалися з колегами з Краківської та Львівської політехнік, обговорили спільні задачі та проблеми організації навчального процесу й наукової роботи студентів і викладачів.

Дякуємо професору Kinga Korniejenko, заступнику декана професору Dariusz Mierzwinski та всім колегам факультету матеріалознавства та фізики Краківської політехніки за теплий прийом та надані можливості.

Інтернаціоналізація діяльності нашого університету, пошук нових горизонтів співпраці з європейськими закладами вищої освіти — важливі напрями діяльності Запорізької політехніки.