Читай про нас

Детальніше

Запорізька політехніка запрошує усіх охочих школярів закладів загальної середньої освіти та студентів коледжів міста Запоріжжя та Запорізької області до участі в предметних олімпіадах.

Проведення олімпіад планується з 19 лютого по 7 березня у двох форматах: онлайн та офлайн.

Вікова категорія — 8-11 класи.

Серед запропонованих дисциплін:

 • математика
 • фізика
 • інформатика
 • історія України
 • українська мова
 • англійська мова
 • німецька мова
 • дизайн
 • архітектура
 • право
 • економічна грамотність
 • медіакультура
 • креслення

Більше інформації на сайті: https://courses.zp.edu.ua/olympiad/

5 березня 2024 р. о 11.30 год. розпочнеться засідання вченої ради університету у дистанційному форматі із застосуванням платформи ZOOM.

Члени вченої ради беруть участь у засіданні в ZOOM та мають іменувати себе у такому форматі: «Ім'я та прізвище» і обов'язково користуватися вебкамерою з відеопід'єднанням під час засідання для забезпечення ідентифікації члена вченої ради.

Посилання для під'єднання до відеоконференції членам вченої ради університету буде надіслано ученим секретарем університету на офіційні електронні пошти членів вченої ради. Реєстрація починається з моменту отримання посилання на електронну пошту і проводиться не пізніше ніж за 60 хвилин до початку засідання вченої ради.

Розпорядження №08 від 22.02.24 «Про проведення засідання вченої ради університету у дистанційному форматі 5 березня 2024 р. з початком об 11 г. 30 хв.» (PDF, 192 KБ)

Учений секретар Віктор КУЗЬМІН
kuzmin2v@gmail.com, 0957084657

Два роки тому вся Україна прокинулась від вибухів. Два роки тому наше життя розділилося на до та після. Два роки тому Національний університет «Запорізька політехніка» зробив свій вибір — вистояти та стати надійним тилом для всіх, хто боронить незалежність нашої держави на полі бою.

Колектив Запорізької політехніки, її студенти та всі, хто знайшов прихисток на території університету кожного дня намагаються зробити внесок у нашу спільну Перемогу. Наші наукові розробки зараз направлені на зміцнення нашої держави — від пошуку ідеального сплаву для бронежилета до інформаційної безпеки, від модернізації енергетичної системи України до психологічної підтримки ветеранів.

Ми продовжуємо донатити, підтримувати та волонтерити! Ми вдячні Збройним силам України за цілодобовий, щотижневий, щомісячний, дворічний захист.

Разом вистоїмо!

22 лютого з ініціативи ректора НУ «Запорізька політехніка» Віктора Грешти й за сприяння студентського самоврядування та профкому студентів пройшов матч з мініфутболу для першокурсників.

Наші студенти взяли участь у Всеукраїнському творчому конкурсі наукових робіт «Процеси та обладнання машинобудівних виробництв», який пройшов на базі Центральноукраїнського національного технічного університету (м. Кропивницький) для здобувачів бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти зі спеціальностей:

Поспішай подати заявку на конкурс бізнес-ідей «STARTUP із Запорізькою політехнікою»! Зробити це можна за посиланням.

Понад 10 команд уже готові позмагатися за перемогу!

Термін подання бізнес-ідей — до 28 лютого включно.

21 лютого відбулась урочиста церемонія вручення дипломів нашим магістрам, під час якої випускники отримали заслужені дипломи та зробили перший важливий крок у напряму втілення своїх професійних мрій.

Запрошуємо всіх охочих узяти участь у комплексному спортивному заході «Абітурієнт НУ "Запорізька політехніка"-2024»

У програмі змагання з таких видів спорту:

 • шахи — 2 березня
 • баскетбол 3х3 — 16 березня
 • парковий волейбол 4х4 — 23 березня
 • футзал — 30 березня
 • настільний теніс — 6 квітня

Час: 10:00

Місце: спортивний комплекс НУ «Запорізька політехніка» за адресою: вул. Гоголя, 70б

Для того, щоб узяти участь, заповни гугл-форму >>

За посиланням вище також можна переглянути докладну інформацію (Положення, регламенти змагань, термін подання заявок, шаблон заявки).

Розпочато прийом анкет кандидатів на отримання матеріальної підтримки обдарованої молоді м. Запоріжжя у І півріччі 2024 року.

Встигни, бо дедлайн – 06 березня!

Цьогорічний Конкурс бізнес-ідей «STARTUP із Запорізькою політехнікою» набирає обертів і саме час розповісти про успіхи переможців минулого року. Студент БАД-612сп Іван Жаворонков та військовий ЗСУ Максим Чеботар, окрім диплома та матеріального заохочення, отримали підтримку в оформленні патенту та допомогу з реалізацією експериментальної моделі. І на сьогодні хлопці мають патент на корисну модель кінетичного накопичувача енергії!

19 та 20 лютого в укритті головного корпусу НУ «Запорізька політехніка» було проведено навчання працівників і учасників освітнього процесу безпечній поведінці при повітряній тривозі, раптовому обстрілі, евакуації, виявленні вибухонебезпечних предметів.

Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених і спеціалістів Національного університету «Запорізька політехніка» підписало меморандум про партнерство з Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Наукова молодь НУ «Запорізька політехніка» повністю розділяє та цінує головні принципи та стратегічні засади діяльності Ради молодих учених при МОН України. Ми вдячні за непомірний внесок у розвиток та підтримку наукової молоді України.

Початок нашої співпраці є початком нових спільних відкриттів та досягнень!

Упродовж лютого учні 6-7 класів відвідували онлайн-заняття гуртка «Карусель напрямів» Дитячо-юнацького наукового університету НУ «Запорізька політехніка».

15 лютого на екскурсію до НУ «Запорізька політехніка» завітали учні 10 і 11 класу Запорізького академічного ліцею №23.

Команда @ukrteenscience разом з Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених і спеціалістів НУ «Запорізька політехніка» представляє захід для всіх, хто любить економіку — Economic battle.

Сторінки