Читай про нас

Детальніше

Ти можеш сам обрати формат!

Якщо ти знаходишся у Запоріжжі, то приходь 9 грудня об 11:00 у головний корпус НУ «Запорізька політехніка» (Жуковського, 64).

Якщо ти не можеш прийти на офлайн-зустріч, то долучайся у зумі 9, 10, 16 та 17 грудня. Детальний розклад та посилання на зум-конференції шукай за посиланням.

Чекаємо на тебе у Запорізькій політехніці!

Більше інформації на сайті: https://zp.edu.ua/dvd-2023

6 грудня представники НУ «Запорізька політехніка» на чолі з ректором Віктором Грештою зустрілися з делегацією Закладу позашкільної освіти «Комунарський районний центр молоді та школярів» Запорізької міської ради на чолі з директором Михайлом Хвастиком.

Запорізька політехніка отримала безкоштовно 11 персональних комп'ютерів від Інституту надійних силових напівпровідникових систем Штутгартського університету за ініціативи та допомоги нашого випускника Олександра Соломахи.

У межах загальнодержавного проєкту «Місце шани та вдячності», впровадженого Міністерством у справах ветеранів України, та з нагоди святкування Дня Збройних Сил у НУ «Запорізька політехніка» відкрилася персональна виставка викладача університету, навідника самохідної артилерійської установки, старшого солдата 92-ї окремої механізованої бригади ім. Кошового отамана Івана Сірка Володимира Вікторовича Гордійченка. У відкритті виставки взяли участь ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта та проректор Андрій Іванченко.

Вітаємо Збройні Сили України зі святом!

Ми вдячні кожному, хто цілодобово захищає нашу країну та український народ! Ви — наше серце, гарант нашої волі та перемоги!

Схиляємо голову перед кожним, хто віддав своє життя заради миру та незалежності!

Запорізька політехніка завжди готова підтримати Вас та зробити все для забезпечення надійного тилу!

Бажаємо вам міцного здоров'я, невичерпного запасу сил та витримки. Захоплюємось вашим героїзмом та відвагою.

Шановні науковці!

Національний фонд досліджень України оголосив новий конкурс проєктів «Наука для зміцнення обороноздатності України».

Термін подання заявок: з 5 грудня 2023, 00:01 по 15 січня 2024, 23:59 (за київським часом).

Умови конкурсу розміщено за посиланням: «Наука для зміцнення обороноздатності України» — https://bit.ly/46GulZH

Щороку 5 грудня у світі відзначається День волонтера!

28-29 листопада на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулася підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі штучного інтелекту.

Кібербезпека критично важливої інфраструктури України є надзвичайно вагомим фактором забезпечення стабільності, безпеки та ефективності функціонування країни та її суспільства. Заходи з підвищення кібербезпеки є невіддільною частиною гарантування національної безпеки та стійкості, оскільки надають можливість захисту від кібератак з боку загроз зовнішнього походження, забезпечення стійкості економіки та функціонування суспільства, збереження довіри та конфіденційності інформації та запобігання великим екологічним та фізичним ризикам.

Ми це зробили! «Career Forum. Бізнес» у Запорізькій політехніці об'єднав абітурієнтів, випускників, студентів магістратури і представників бізнесу!

З 25 вересня по 1 грудня пройшов перший цикл занять гуртка Інтегрований STEM для учнів Запорізької гімназії №107 у співпраці з НУ «Запорізька політехніка» та ПНЗ «Центр НТТУМ «Політ».

2 грудня учні гуртка «Карусель напрямів» Дитячо-юнацького наукового університету НУ «Запорізька політехніка» завершили навчання з кібербезпеки від Кардіффського університету (Уельс, Велика Британія).

Темою заняття була «Криптографія». Діти вирушили в захопливу подорож у світ криптографії та кібератак, занурившись в інтерактивну гру «Детективи кібербезпеки — перегони з часом!».

  • Закінчуєш школу або коледж?
  • Не вдалось вступити до університету цього року?
  • Вирішив, що вступатимеш у 2023?

Ми знаємо, що для цього потрібно — курси підготовки до НМТ від Запорізької політехніки.

Що ми пропонуємо? Якісну та тривалу підготовку до НМТ.

Скільки це коштує? 1 предмет — 1200 гривень. Рисунок та композиція — 2500

За якими предметами ми здійснюємо підготовку? Математика, українська мова, англійська мова, історія України, фізика + рисунок та композиція.

Коли розпочинаємо? З 4 грудня.

Як зареєструватися? Просто переходь за посиланням!

30 листопада в межах діяльності Асоціації Азово-чорноморських університетів відбулося засідання Міжкафедрального науково-методичного семінару на тему: «Особливості підготовки бакалаврів за спеціальністю 022 «Дизайн» у воєнний час», в якому взяли участь проректори та викладачі Національного університету «Запорізька політехніка», Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова та Херсонського національного технічного університету.

Вітаємо студентів Національного університету «Запорізька політехніка», які взяли участь у Чемпіонаті України з тхеквондо (ВТФ) серед дорослих, що пройшов у місті Здолбунів з 24 по 26 листопада.

Сторінки