Ви є тут

Головна

Основними темами обговорення стали:

  • висунення претендентів на здобуття стипендії Кабінету Міністрів України для молодих учених
  • результати щорічного рейтингового оцінювання науково-педагогічного персоналу
  • затвердження плану підвищення кваліфікацій педагогічних та науково-педагогічних працівників
  • рекомендація до видання наукових та навчальних видань
  • положення Національного університету «Запорізька політехніка» про види академічної відповідальності (зокрема додаткові та/або деталізовані) учасників освітнього процесу за конкретні порушення академічної доброчесності
  • внесення змін до графіка освітнього процесу на 2023/2024 навчальний рік

Ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта та директор Креді Агріколь Банк в Запорізькій області Олексій Бондаренко детально розповіли про нашу співпрацю, а також окреслили майбутні плани нашої взаємодії.

Керівниця центру Запорізької політехніки «Освіта для бізнесу та кар'єри» Анастасія Зеркаль окреслила сучасний стан Центру та перспективи його розвитку.

Атестати професорів отримали Владислав Корольков, Світлана Атаманюк, Сергій Тиховод і Тетяна Хітрова.

За участь у П'ятнадцятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» сертифікат автора за перемогу в конкурсі з тематичної номінації «Застосування інноваційних технологій навчання для розвитку цифрової компетентності учасників освітнього процесу» отримали професор Мішенко Валерій, завідувач кафедри інтегрованих технологій зварювання та моделювання конструкцій Капустян Олексій та докторка філософії Евеліна Бажміна. Подяку за значний особистий внесок у формування та розвиток інноваційного освітнього середовища закладу освіти отримав ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта. Подяку за активну діяльність із розбудови системи інноваційної діяльності закладу освіти — старший інспектор навчально-методичного відділу Сергій Тирса.

Національний університет «Запорізька політехніка» в межах цієї виставки отримав почесне звання лідера інновацій в освіти, диплом за презентацію досягнень і ефективне впровадження освітніх інновацій, а також золоту медаль у номінації «Застосування інноваційних технологій навчання для розвитку цифрової компетентності учасників освітнього процесу».

Грамотами від Міністерства освіти і науки України було нагороджено професора кафедри економіки та митної справи Андрія Карпенка — за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність; завідувача кафедри машин і технології ливарного виробництва Валерія Іванова — за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов'язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України; доцента кафедри машин і технологій ливарного виробництва Вадима Кудіна, професорку кафедри системного аналізу та обчислювальної математики Анну Бакурову; доцентку кафедри фізичного матеріалознавства Дар'ю Ткач, доцентку кафедри кримінального, цивільного та міжнародного права Ольгу Шиян, доцентку кафедри іноземних мов професійного спілкування Вікторію Горлачову — за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну та науково-педагогічну діяльність.

Подякою від НУ «Запорізька політехніка» за високий професійний рівень, багаторічну плідну співпрацю в університеті та у зв'язку з 50-річчям було нагороджено завідувача кафедри машин і технології ливарного виробництва Валерія Іванова; за багаторічну плідну і сумлінну працю та у зв'язку з 60-річчям — професорку Марину Ґудзь.

Подякою від Державного університету інтелектуальних технологій і зв'язку було нагороджено наукового керівника кваліфікаційної роботи магістра Владислава Королькова за підготовку учасника, який посів II місце у Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт за спеціальністю 073 «Менеджмент» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

Дипломом лауреата II ступеня було нагороджено Бутко Валерія за перемогу у Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент».


 

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення