Міністерство освіти і науки України повідомляє, що Уряд Республіки Казахстан надає 40 стипендій для навчання громадян України у казахстанських закладах вищої освіти у 2021/2022 навчальному році. Зокрема, за програмами бакалаврату – 30 стипендій, магістратури – 10. Рішення ухвалено відповідно до Угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти і науки Республіки Казахстан про співпрацю в галузі освіти і науки від 14 вересня 2010 року.

Для участі в конкурсі кандидатам необхідно надіслати на електронну адресу scholarshipsmon@gmail.com, зазначивши в темі листа «Стипендії на навчання в Республіці Казахстан 2021-2022», такі скановані PDF-документи:

- заява (PDF, 48 KБ) претендента на навчання в закладах вищої освіти Казахстану встановленого зразка, заповнена друкованими літерами, з фотографією;

- копія документа, що посвідчує особу (закордонний паспорт);

- нотаріально засвідчена копія документа про попередній рівень освіти та додатка до нього:

- учням шкіл – нотаріально засвідчена довідка про навчання у випускному класі з оцінками за останнє півріччя;

- студентам, які не отримали дипломи про освіту, – нотаріально засвідчений витяг із залікової книжки та нотаріально засвідчений документ про повну загальну середню освіту з додатком. Також студентам потрібно надати довідку із закладу освіти, що підтверджує їхній студентський статус (українською мовою);

- медична довідка для тих, хто виїжджає на навчання за кордон, видана офіційним органом охорони здоров'я країни проживання кандидата;

- медична довідка про відсутність ВІЛ/СНІД, видана офіційним органом охорони здоров'я (двомовна – українська/англійська – або українська з неофіційним перекладом на англійську мову);

- мотиваційне есе англійською мовою;

- рекомендаційний лист (англійською мовою);

- довідка про відсутність судимості, перекладена на англійську мову і нотаріально засвідчена.

Міністерство освіти і науки України прийматиме заявки до 15 квітня 2021 року.

Неукомплектовані пакети документів, а також документи, що надіслані з порушенням встановлених термінів і умов, до розгляду не приймаються.

Паперові версії документів претендентам необхідно мати при собі після прибуття до заявленого ЗВО.

За вимогою казахстанської сторони успішність претендентів на отримання стипендії має бути не нижче 82%.

Відділ міжнародної діяльності та роботи з іноземними студентами