4 квiтня 2018 року в Запорізькому національному технічному університеті на юридичному факультеті відбувся святковий концерт «Весняний камертон». У залі панувала тепла, урочиста атмосфера.
Незмінними ведучими концерту були Войтенко Олександр та Кренслер Анна. Свято розпочалось з чудової поеми «Кохання, Зрада та Чаклун».
![Колаж](/sites/default/files/konf/20180404_150257_001.jpg)
![Колаж](/sites/default/files/konf/img_9585.jpg)
Присутні мали чудову нагоду насолодитись вокальними даними студентки 2 курсу Ю-217 Сафарової Гюнель. Звучали вірші від Єременко Катеринита та Бодзяк Анастасії.
![Колаж](/sites/default/files/konf/134567890.jpg)
Дотепні жарти від команди «Фіаско» студентів 2 курсу: Батюти Максима, Іскандерова Талеха та Гарботенка Тараса прийшлись усім до душі. Танцювальними номерами порадували студенти: Мерена Вікторія, Мехтієва Марія, Петрікіна Катерина, Ткачова Анна, Тімкова Єлизавета, Моісеєнко Юлія, Анісімова Марія, Худоярова Дар`я, Макаренко Тетяна, Іванісова Поліна, Кобук Владислав, Батіг Владислав, Горбатенко Тарас, Батюта Максим, Іскандеров Талех які своєю винахідливістю та креативним підходом приємно вразили усіх присутніх.
![Колаж](/sites/default/files/konf/tfgc567.jpg)
З вітальним словом до присутніх звернувся декан юридичного факультету Філей Юрій Володимирович. Святковий концерт приніс багато позитивних емоцій та гарного настрою всім присутнім в залі.
![Колаж](/sites/default/files/konf/img_9603.jpg)
Хочемо виразити слова подяки юридичному факультету та окремі слова подяки за організацію та проведення святкового концерту доценту кафедри конституційного, адміністративного та трудового права Баєвій Лілії Вікторівні.
![Колаж](/sites/default/files/konf/image-0-02-05-56f6b785df54901922f91542abaf13ba33175f534a62d52ab03edd79d0580a74-v.jpg)
Бажаємо всім невичерпної енергії, нових звершень і досягнень!