Ви є тут

Головна

4 квiтня 2018 року в Запорізькому національному технічному університеті на юридичному факультеті відбувся святковий концерт «Весняний камертон». У залі панувала тепла, урочиста атмосфера.

Незмінними ведучими концерту були Войтенко Олександр та Кренслер Анна. Свято розпочалось з чудової поеми «Кохання, Зрада та Чаклун».

Колаж

Колаж

Присутні мали чудову нагоду насолодитись вокальними даними студентки 2 курсу Ю-217 Сафарової Гюнель. Звучали вірші від Єременко Катеринита та Бодзяк Анастасії. 

Колаж

Дотепні жарти від команди «Фіаско» студентів 2 курсу: Батюти Максима, Іскандерова Талеха та Гарботенка Тараса прийшлись усім до душі. Танцювальними номерами порадували студенти: Мерена Вікторія, Мехтієва Марія, Петрікіна Катерина, Ткачова Анна, Тімкова Єлизавета, Моісеєнко Юлія, Анісімова Марія, Худоярова Дар`я, Макаренко Тетяна, Іванісова Поліна, Кобук Владислав, Батіг Владислав, Горбатенко Тарас, Батюта Максим, Іскандеров Талех які своєю винахідливістю та креативним підходом приємно вразили усіх присутніх. 

Колаж

З вітальним словом до присутніх звернувся декан юридичного факультету Філей Юрій Володимирович. Святковий концерт приніс багато позитивних емоцій та гарного настрою всім присутнім в залі.

Колаж

Хочемо виразити слова подяки юридичному факультету та окремі слова подяки за організацію та проведення святкового концерту доценту кафедри конституційного, адміністративного та трудового права Баєвій Лілії Вікторівні.

Колаж

Бажаємо всім невичерпної енергії, нових звершень і досягнень!