Уже два роки Запорізька політехніка бере участь в ініціативі від Британської консалтингової компанії у сфері вищої освіти «Cormack Consultancy Group» та Universities UK International. Ця ініціатива покликана створювати можливості та зміцнювати українську освіту попри виклики війни і має на меті налагодження співпраці між університетами України, Великої Британії, США та створення довгострокових стратегічних альянсів між університетами.

Це допомогло університетам України стабілізуватись після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Нашим Twinning-партнером став Університет Кардіффу, з яким в 2022 році було підписано Меморандум про співпрацю. В результаті цієї співпраці було отримано грант на дослідження та інновації Запорізької політехніки та Кардіффського університету, в межах якого викладачі та студенти Університету мали можливість пройти стажування та інтенсивні курси англійської мови «English Medium Instruction for Academics» у Кардіффському університеті, було придбано три ліцензії програмного забезпечення Matlab для підтримки освітнього процесу та наукових досліджень, започатковані різні мовні курси та інше. І це все тільки початок, ми впевнені у нашій плідній, цікавій та довгостроковій співпраці.

Більше кейсів у своєму звертанні згадав керівник UUKi Jamie Arrowsmith >>

Висловлюємо щиру подяку Cormack Consultancy Group, Universities UK International і нашим британським партнерам за солідарність з Україною в такий нелегкий для нашої держави час та за таку важливу підтримку Запорізької політехніки!

#TwinForHope

TwinningUA