Ви є тут

Головна

25 січня 2018 року у Запорізькому національному технічному університеті відбулось вручення дипломів магістрів. У цей день в святковій залі університету зібралися рідні та друзі випускників, їхні наукові керівники, завідувачі кафедр, керівництво вузу. На адресу випускників пролунало багато привітань. 

Колаж

З теплими словами до магістрів звернувся ректор Запорізького національного технічного університету доктор технічних наук, професор Бєліков Сергій Борисович, який побажав випускникам успіхів в обраній справі, любові в серці та мирного неба над головою.

Колаж

Колаж

Після святкового концерту на випускників та гостей заходу чекала урочиста частина. Майбутнім юристам вручали дипломи магістрів зі спеціальності «право» завідувачі випускових кафедр юридичного факультету Максакова Руслана Миколаївна та Леоненко Тетяна Євгенівна. Вони привітали магістрів зі значимою подією в їх житті та побажати подальших звершень. 

Колаж

Колаж

Тож бажаємо нашим випускникам впевнено крокувати у своє майбутнє, щоб отриманий диплом магістра став не просто документом про вищу освіту, а ключиком, що відчинятиме будь-які двері на шляху до Вашої професійної мети.

Колаж

Колаж