Із метою консолідації та формування історичної свідомості Українського народу, збереження національної пам'яті та належного відзначення і вшанування пам'ятних дат 21 грудня 2023 року Верховна Рада України прийняла відповідну Постанову.

Згідно з текстом Постанови Кабінету Міністрів України рекомендовано на державному рівні у 2024-2025 роках забезпечити проведення урочистого відзначення пам'ятних дат і ювілеїв та/або меморіальних заходів, утворити організаційний комітет із відзначення у 2024-2025 роках пам'ятних дат і ювілеїв, розробити та затвердити плани заходів з відзначення пам'ятних дат і ювілеїв у 2024-2025 роках, вирішити питання щодо їх фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

Також надані рекомендації Міністерству освіти і науки України, Міністерству культури та інформаційної політики України, Державному комітету телебачення і радіомовлення України, органам місцевого самоврядування і запропоновані заходи Національному банку України, публічному акціонерному товариству «Укрпошта».

З метою належної підготовки та урочистого відзначення 125-ї річниці від дня заснування Національного університету «Запорізька політехніка» рішенням ректорату на рівні університету затверджено склад організаційного комітету і доручено розробити відповідний проєкт плану заходів до ювілею.

Розпочинаємо активну підготовку до відзначення 125-річчя рідної альма-матер на державному рівні!

Слідкуйте за новинами!