НУ «Запорізька Політехніка» продовжує співробітництво з провідними навчальними закладами Республіки Польща. Так наприкінці травня представники Гданського університету технологій - проф. док. хаб. Кристина Гомулка та декан факультету управління та економіки проф. Малгожата Гаврицька провели відкриту лекцію для викладачів та студентів нашого університету на тему міграції та розвитку ринку праці республіки Польща. Активну участь з боку Запорізької Політехніки взяли представники кафедр підприємництва торгівлі та біржової діяльності, електроприводу та автоматизації промислових установок, економіки та митної справи, загально правових та політичних наук.

В продовження співпраці за ініціативою кафедри електроприводу та автоматизації промислових установок НУ «Запорізька Політехніка» було запропоновано укласти договір про співробітництво між нашими університетами.

Основні перспективи та напрями співробітництва були обговорені на он-лайн зустрічі керівника Центру інтернаціоналізації та міжнародного співробітництва доц. Дмитра Плинокоса та керівника міжнародного офісу Гданського університету технологій – Анною Модржеєвською.

Сторони дійшли згоди про важливість розвитку двосторонніх відносин, спільної участі у міжнародних проєктах Еразмус+, розвитку мобільності студентів та викладачів наших університетів.