Ви є тут

Головна
Краса по-весінньому!

24 квітня наш університет розквітнув справжньою красою і талантами, адже за сприянням профкому студентів ЗНТУ відбувся грандіозний конкурс «Міс Весна ЗНТУ 2013»!

Підготовка до заходу розпочалася задовго до довгоочікуваного дня презентації з масштабного відбору конкурсанток. Із безлічі красунь обрали лише 12 найяскравіших претенденток на титул, і учасниці із захопленням протягом двох місяців поринули у нескінченний вир дефіле, фотосетів та репетицій.

І поки дівчата готувалися, кожен мав змогу проголосувати за одну із них з метою підвищення шансів конкурсантки отримати приз глядацьких симпатій. Голосування велося на сайті нашого поважного профкому студентів ( http://www.pks-zntu.org.ua ), але, звісно, до самого кінця утримувалася інтрига, що відображалася у позначці «Голосование работает и голоса учитываются, но результаты будут видны позже». В результаті свій вибір зробило 8018 чоловік. Але перед тим, як говорити про приз глядацьких симпатій хотілося б детальніше розповісти про учасниць.

Безперечно, порадувало розмаїття: в конкурсі взяли участь студентки як гуманітарних, так і технічних спеціальностей, брюнетки і блондинки, талановиті у різних жанрах! Учасниці представляли такі факультети: МТУ (до речі, найбільша кількість конкурсанток навчається саме тут), ЕТФ, ГФ, ФЕУ, ІФФ та ГПФ. В цілому, себе дівчата характеризували рисами: комунікабельна, активна, весела та життєрадісна, і ми пишаємося, що наші студентки вирізняються такою доброю вдачею.

Отже, вирішальний вечір конкурсу розпочався. Підтримати учасниць зібралася абсолютно повна зала. Конкурсанток оцінювало наше журі у складі ректора ЗНТУ Сергія Бєлікова, голови профкому студентів ЗНТУ Андрія Іванченка, директора модельного агентства TyanaModels Скубій Тетяна, керівник Народного театру сучасної хореографії «Фенікс» Сніжана Лободюк, директор рекламного агентства «MS Print» Олег Мамай, творчий директор навчального центру перукарського та нігтьового мистецтва «Art Nails» Тетяна Сергєєва.

Дівчата продемонстрували дефіле у сукнях, спортивному вбранні та нижній білизні. Крім того, учасниці представляли серію своїх фотографій і, звісно, свої таланти. Глядачі спостерігали вокальні та гімнастичні номери, художнє читання, танці, гру на баяні, а також жартівливу мініатюру, оригінальний відеоролик та майстерність живопису.

Цієї довгоочікуваної весняної події не відбулося без підтримки спонсорів та партнерів, а саме: навчального центру перукарського та нігтьового мистецтва «Art Nails», розважального комплексу «Наири», фотографам конкурсу компанії «Splesh prodaction» та Анастасії Сонцевій, центру вивчення іноземної мови «Эврика», салону білизни «Ажур» та «ELLE», візажистам Тетяні Лобанової та Євгенії Борисюк, таксі «Оптимальне», весільний салон «Пани Лиза», рекламного агентства «MS Print», компанії «Мері Кей» у лиці Екатерини Шульги та Ірини Дорошенко, компанії «Нико СН» офіційний представник Ти-Лаб Профешенл у Запорізькому та Дніпропетровському регіонах.

Після презентації конкурсанток журі відлучилося для обговорення та винесення остаточного вердикту. У цей час залу підтримував вокаліст Дмитро Іванов, до якого потім долучилися і наші ведучі Дмитро Шендрик та Едуард Рибалевський. Разом вони пожартували, поспівали та навіть взяли імпровізоване інтерв'ю у чарівної дівчини з плакату!

Через деякий час журі повернулося, щоб провести церемонію номінацій та оголосити своє рішення. Тож, нагороди розподілилися так:

 • Міс Глядацьких симпатій – №10 Мальцева Ганна(ГФ)
 • Міс Фото – №4 Стоєва Валерія(ЕТФ)
 • Міс Краса – №12 Алєксєєва Вікторія(ФМТУ)
 • Міс Подіум – №1 Свіріденко Ксенія (ФМТУ)
 • Міс Посмішка – №6 Балаян Інна (ФМТУ)
 • Міс Чарівність – №2 Сагайдак Юлия (ФЕУ)
 • Міс Артистичність – №2 Іванова Марина (ГПФ)
 • Міс Елегантність – №1 Свіріденко Ксенія (ФМТУ)
 • Міс Геніальність – №11 Данюк Олена (ФМТУ)
 • Міс Dance – №8 Монько Олена (ІФФ)
 • Міс Оригінальність – №9 Саранча Катерина (ЕТФ)
 • Міс Бездоганність – №11 Данюк Олена (ФМТУ)
 • Міс Грація – №7 Бикова Юлія (ФМТУ)
 • Перша Віце Міс Весна ЗНТУ 2013 – №5 Катаєва Аастасія (ГПФ)
 • Віце Міс Весна ЗНТУ 2013 – №10 Мальцева Ганна (ГФ)

А щасливою переможницею стала студентка факультету Міжнародного туризму і управління Вікторія Алексеєва, №12. Титул дівчині передала «Міс Весна ЗНТУ 2012» студентка факультету Радіоелектроніки і телекомунікацій Олександра Соловей.

Ми попросили Вікторію прокоментувати події конкурсу: «Конечно, я не ожидала, что стану победительницей, но, не скрою, очень этому обрадовалась. За время подготовки мы очень сдружились с другими конкурсантками: постоянно поддерживали друг друга, много времени проводили вместе. В общем, у меня остались только самые добрые воспоминания от участия и победа!»

Члени журі привітали всіх учасниць та побажали їм нових перемог.

Цього року весна принесла нам багато краси та захоплення, тож із нетерпінням чекатимемо наступної, щоб подивитися, як у прекрасній боротьбі народиться нова Весна!

Сніжана Вичужаніна
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ