Студенти Запорізької політехніки — чемпіони Національної ліги майбутнього U–19!
20 червня команда ФШ КП СК «Металург» (Запоріжжя) стала переможцем Чемпіонату України «Національна ліга майбутнього» U–19 (Регіональна ліга), здобувши перемогу у фінальному матчі над «Металістом 1925» (Харків).
У складі чемпіонської команди виступають студенти НУ «Запорізька політехніка»:
– Денис Дорошенко (УФКС–415)
– Володимир Карлін (УФКС–415)
– Микита Токарєв (КНТ–15)
Саме Денис Дорошенко відкрив рахунок у матчі та вивів запорізьку команду вперед. Дениса також було визнано найкращим гравцем фіналу.
Основний час завершився з рахунком 1:1, а володаря чемпіонського титулу визначила серія післяматчевих пенальті, у якій футболісти «Металурга» здобули перемогу — 5:3.
Після довгого та насиченого сезону команда підняла над головою чемпіонський кубок та завершила змагання у статусі найкращої команди Регіональної ліги НЛМ U–19.
Щиро вітаємо наших студентів, тренерський штаб та весь колектив ФШ КП СК «Металург» із заслуженим чемпіонством! Бажаємо нових спортивних звершень, яскравих перемог і підкорення нових футбольних вершин.
Пишаємося студентами НУ «Запорізька політехніка», які гідно представляють університет та Запорізький край на всеукраїнському рівні!