28 листопада у дистанційному форматі відбулося заняття «Програмування робототехніки», проведення якого ініційовано у співпраці Дитячо-юнацького наукового університету Національного університету «Запорізька політехніка» з КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників.

Дітей привітали ректор Запорізької політехніки Віктор Грешта, проректор Андрій Іванченко, завідувач кафедри електроприводу та автоматизації промислових установок Андрій Пирожок, директорка Дитячо-юнацького наукового університету Олена Назарова, консультантка комунальної установи Запорізької міської ради «Центру професійного розвитку педагогічних працівників» Олена Мілкіна.

На захід зареєструвалися близько 50 учнів 6-8, класів виявивши зацікавленість до програмування робототехніки, а саме квадрокоптерів.

Під час занять діти ознайомилися зі сферами застосування квадрокоптерів та професіями, у яких можуть використовуватися дрони; конструкцією, аеродинамікою та різними принципами керування ними. Розглянули основні етапи програмування польоту за допомогою SCRATCH і PYTHON, навчилися програмувати зліт і посадку, повороти та політ по заданій траєкторії.

Вдячні за ініціативність та творчий підхід при підготовці та проведенні заняття працівникам кафедри електроприводу та автоматизації промислових установок НУ «Запорізька політехніка» старшому лаборанту Олександру Купченко, доцентці Олені Назаровій, завідувачу кафедри Андрію Пирожку.

Молоді винахідники та науковці є основою розвитку новітніх технологій, підвищення конкурентоспроможності нашої держави на світовому ринку та зміцнення її оборонної здатності. Віримо, що такі заняття сприятимуть самовизначеності учнів та наблизять їх до майбутньої професії.