Ви є тут

Головна

Літо студентів Запорізького національного технічного університету розпочалося для кожного по-різному. Хтось сумлінно здавав сесію, дехто проходив ознайомчу практику, наші майбутні студенти здавали ЗНО, а колишні стали випускниками.

Але після вирішення усіх питань стосовно навчання наша молодь поринула у літо з головою. Звісно частина організувала собі відпочинок самостійно, а іншим залюбки допоміг профком студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ.

Цього року плани були масштабними: «машинківці» отримали можливість побувати у Санкт-Петербурзі, відпочити у Бердянську та влаштуватися на тимчасову роботу.

Подорож до Санкт-Петербурга відзначилася незабутніми екскурсіями. Культурна столиця Росії зустріла наших студентів оглядовою екскурсією містом. Молоді люди познайомилися з казковою архітектурою Санкт-Петербурга, крім того, на власні очі побачили легендарний крейсер «Аврора». «Машинківці» відвідали визначні Казанський та Троїце-Ізмайловський собори, Петропавлівську фортецю та музей Ермітаж, побували у літній резиденції російських імператорів Петергофі. Культурна мандрівка подарувала не тільки естетичну насолоду, але й масу добрих емоцій та спогадів.

Ціле літо студенти ЗНТУ брали участь у заїздах до курортного міста нашої області – привітного Бердянська. За тиждень заїзду у гарній компанії на фоні теплого моря, свіжого повітря й атмосфери відпочинку наша молодь пережила масу позитивних моментів та емоцій, а значить привезла назад добрий настрій та вражаюче чудові спогади.

Не слід забувати і про тих, хто все літо працював. Центр сприяння працевлаштуванню ЗНТУ допоміг нашим студентам отримати хорошу тимчасову роботу. Молоді люди працювали не тільки у Запоріжжі, наприклад, на посаді операторів колл-центру, а й у містах-курортах вожатими, аніматорами, інструкторами, охоронцями та офіціантами, водили катери та водні скутери, катаючи відпочиваючих. Для них літо вийшло багатим на враження та щедрим на матеріальну винагороду.

Цей літній сезон для студентів Запорізького національного технічного університету, які планували свій відпочинок спільно з нашим профкомом студентів, став незабутнім та насиченим. Але гарні враження на цьому не закінчуються, адже профком студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ пропонує поринути у вир подорожей та цікавих подій цілий рік, у будь-яку пору. Тож, якщо ви хочете реалізувати свої найграндіозніші ідеї, звертайтеся до аудиторії 368а. Наша організація студентського самоврядування завжди готова підтримати прагнення молоді до нового і кращого!

Сніжана Вичужаніна
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ