Запорізька політехніка доєдналась до STEM-проєкту Запорізької гімназії №89 «Запоріжжя — моя Батьківщина». Запоріжжя — унікальне місто, саме наш регіон є осередком трьох типів електростанцій: гідро-, тепло- й атомна. Саме в нашому місті будують серця літаків — двигуни.

Експерти Запорізької політехніки поєднали різні сфери, пов'язані з промисловістю нашого міста, та створили комплексний STEM-проєкт для школярів. Учні створювали моделі реактивного двигуна та проводили експерименти з аеродинамікою. А після практичної частини вони вчилися мистецтву презентацій і вправно захищали свої проєкти.

Також ми провели вікторину про наше місто та розповіли старшокласникам про становлення Запоріжжя, його індустріалізацію, перші промислові потужності, разом порівняли моделі авто, які сходили з конвеєра підприємства майже 60 років тому з сучасними.

Запорізька політехніка вже давно стала осередком розвитку STEM-освіти у нашому місті: ми допомагаємо школярам здобувати багатогранний досвід і розвивати різноманітні навички. Працюємо разом — розвиваємось разом!