3 липня розпочались заняття у межах проєкту «Цікаве літо» для школярів VIII обласної літньої школи для обдарованої учнівської молоді від Обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» ЗОР у співпраці з Дитячо-юнацьким науковим університетом НУ «Запорізька політехніка».
Учасники з великим задоволенням відвідали екскурсію Наталії Деркач до Музею історії технічного прогресу НУ «Запорізька політехніка». Асистент кафедри деталей машин та підйомно-транспортних механізмів Дмитро Козак продемонстрував роботу лабораторних кранів та ліфтового обладнання, діти власноруч керували крановими механізмами. Старший викладач кафедри металорізальних верстатів та інструментів Сергій Танченко провів оглядову екскурсію у світ найрізноманітніших верстатів, діти побачили роботу справжнього промислового обладнання.
Учасники познайомилися з сучасним ліцензійним забезпеченням фірми CARVECO (Велика Британія), яке призначене для роботи з 3D-моделями промислових деталей, сувенірної продукції та навіть грошей.
Завдяки співпраці ДЮНУ «Запорізька політехніка» з ХОМГО «Освічена Ініціатива» діти розпочали опановувати курс самооборони.
Бажаємо учасникам здобути нові знання та корисні навички. Хай ваше літо буде цікавим та незабутнім!
![Збільшити зображення Зображення](/uploads/news/20240704-01/img-001.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/uploads/news/20240704-01/img-002.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/uploads/news/20240704-01/img-003.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/uploads/news/20240704-01/img-004.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/uploads/news/20240704-01/img-005.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/uploads/news/20240704-01/img-006.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/uploads/news/20240704-01/img-007.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/uploads/news/20240704-01/img-008.jpg)
![Збільшити зображення Зображення](/uploads/news/20240704-01/img-009.jpg)