Ви є тут

Головна

3 липня розпочались заняття у межах проєкту «Цікаве літо» для школярів VIII обласної літньої школи для обдарованої учнівської молоді від Обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» ЗОР у співпраці з Дитячо-юнацьким науковим університетом НУ «Запорізька політехніка».

Учасники з великим задоволенням відвідали екскурсію Наталії Деркач до Музею історії технічного прогресу НУ «Запорізька політехніка». Асистент кафедри деталей машин та підйомно-транспортних механізмів Дмитро Козак продемонстрував роботу лабораторних кранів та ліфтового обладнання, діти власноруч керували крановими механізмами. Старший викладач кафедри металорізальних верстатів та інструментів Сергій Танченко провів оглядову екскурсію у світ найрізноманітніших верстатів, діти побачили роботу справжнього промислового обладнання.

Учасники познайомилися з сучасним ліцензійним забезпеченням фірми CARVECO (Велика Британія), яке призначене для роботи з 3D-моделями промислових деталей, сувенірної продукції та навіть грошей.

Завдяки співпраці ДЮНУ «Запорізька політехніка» з ХОМГО «Освічена Ініціатива» діти розпочали опановувати курс самооборони.

Бажаємо учасникам здобути нові знання та корисні навички. Хай ваше літо буде цікавим та незабутнім!


 

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення