Ви є тут

Головна

Ректорський корпус вузів Харківщини вважає позицію Львівської обласної ради щодо необхідності звільнення Табачника такою, що спотворює справжню ситуацію в освіті

Члени Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківського регіону звернулися до депутатського корпусу Харківщини із проханням відреагувати на вимогу Львівської обласної ради негайно звільнити з посади міністра освіти і науки, молоді та спорту Д. Табачника.

"Ми глибоко обурені цією подією і вважаємо позицію Львівської обласної ради необ’єктивною, політично ангажованою, такою, що спотворює справжню ситуацію в освітянській сфері", – йдеться у зверненні на ім’я голови Харківської обласної ради С.І. Чернова.

Також члени Ради ректорів зазначають, що із приходом на посаду міністра Д. Табачника робота Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України стала спрямованою на досягнення конкретних результатів та набула системного характеру.

"За два роки Міністерством вдалося здійснити низку реальних програм, спрямованих на підвищення якості освіти, усі важливі рішення приймаються ним після широкого публічного обговорення із освітянською спільнотою та студентськими організаціями", - зазначається у зверненні.

"Подібні звинувачення на адресу Д. В. Табачника є абсурдними і можуть бути розцінені як неприпустимий тиск на керівництво держави", – підкреслюються у зверненні Ради ректорів харківських ВНЗ.

Нагадаємо, 28 лютого депутати Львівської обласної ради підтримали звернення фракції політичної партії "Фронт Змін" до президента та прем'єр-міністра України з вимогою відставки з посади міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника.

За словами голови постійної комісії з питань освіти та науки Львівської обласної ради Юрія Підлісного, ініціативи міністра освіти Дмитра Табачника призвели до погіршення ситуації в освітянській сфері.