14 травня відбулося підбиття підсумків навчання гуртка «Фінансова грамотність» Дитячо-юнацького наукового університету «Запорізька політехніка».

Запорукою успішної організації занять гуртка стала робота команди досвідчених викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування (завідувачки кафедри Наталії Фатюхи, професорки Ірини Андрющенко, доценток Вікторії Бабенко-Левади, Ірини Пахомової, Юлії Набатової, доцента Олександра Коваля та старшої викладачки Олени Шестопалової). Кожен викладач підготував заняття за тематикою, у якій він крутий спеціаліст.

На заняттях вихованці здобули знання про фінанси та бізнес. Спеціальні інтерактиви допомогли учням розвинути лідерські якості, підприємницьке, критичне та креативне мислення, емоційний інтелект, логічне мислення, навички комунікації, вміння грамотно використовувати власні ресурси та допомогли зрозуміти, як захистити їх від шахраїв.

Завершилось навчання врученням сертифікатів 8 найактивнішим слухачам: Олексію Ропалу (Запорізький ліцей «Логос»), Аллі Варяник та Поліні Рудяк (Запорізька гімназія №1 імені Т.Г. Шевченка), Марії Гук, Георгію Леваді та Олександру Лугвіщику (Запорізький академічний ліцей №34), Софії Чолій та Євгенію Манюті (Запорізька гімназія №12).

Наступного навчального року у межах гуртка «Фінансова грамотність» ми продовжимо навчати базовим навичкам учнів 8-9 класів, а для вже обізнаних учнів 10-11 класів готуємо більш просунуту програму.

Чекаємо саме на тебе! Будь модним — будь фінансово грамотним!