З початку жовтня 2022 року студенти та викладачі НУ «Запорізька політехніка» були залучені в онлайн форматі до навчальних програм академічної мобільності Східно-Баварського університету Амберг-Вайден.

За дисциплінами «Об'єктно-орієнтоване кодування» та «Сенсори для смарт систем» студенти вже склали випускні випробування та отримали відповідні сертифікати.

Студенти ФРЕТ та ГФ (Кобець Микита, Нагурний Владислав, Федорова Софія, Черняєв Дмитро, Шевченко Тарас) прослухали курс «Об'єктно-орієнтоване кодування» англійською мовою, виконали програмний проєкт із використанням мови програмування Python на обрану тему під керівництвом німецького професора Prof. Dr.−Ing. Manfred Beham.

Студенти бакалаврату та магістратури ФРЕТ і ФКНТ (Баранова Ольга, Бойко Едуард, Половінчук Євген, Шевченко Тарас, Яценко Анастасія) вивчали основні теоретичні засади апаратної складової сенсорів для Smart систем англійською мовою, спостерігали за експериментальними дослідженнями від німецького інженера Dipl.−Ing. Arno Erzberger.

Незважаючи на проблеми з електропостачанням, інтернет-зв'язком та обстріли, наші студенти успішно склали іспити та отримали сертифікати з проходження курсів в рамках міжнародної академічної мобільності.

Вітаємо студентів НУ «Запорізька політехніка» та чекаємо на завершення наступних курсів за проєктом DILLUGIS.

Студенти та викладачі про участь у проєкті:

Відгук доцента кафедри Інформаційних технологій електронних засобів Наталі Миронової:

«Цього року ми відкрили на кафедрі інформаційних технологій електронних засобів магістратуру «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології». Викладаю курс «Технології Smart Systems» для студентів магістратури. Моя сильна сторона полягає в тому, щоб навчати студентів основам програмного забезпечення. Я вирішила обрати курс «Сенсори для смарт систем» для вдосконалення своєї теоретичної та практичної бази в сфері розумних систем і робототехніки.

Матеріали (презентації лекцій) курсу "Сенсори для смарт систем" дуже зрозумілі, добре розроблені, а зміст викладено чітко, логічно та впорядковано. Онлайн-лекції Dipl.−Ing. Arno Erzberger чарівним чином приковували увагу слухачів масою експериментів. Лектор пояснював і показував складні речі на лекціях простими словами і робив це дуже просто.»

Відгук магістра Бойко Едуарда:

«На курсі вивчали усі аспекти смарт сенсорів, починаючи від філософії сенсору та закінчуючи найточнішими розрахунками роботи датчиків. Було розібрано багато їх типів, методику створення, технічні властивості кожного, навчилися розраховувати вартість та розробляти концепти сенсорів.

У живу продемонстровано безліч експериментів та вимірювань із використанням різноманітних сенсорів.»

Відгук студентки бакалаврату Софії Федорової

«Навчальна програма курсу «Об'єктно-орієнтоване кодування» за проєктом DILLUGIS забезпечує основу для вивчення мови Python. Я вирішила обрати цей курс, тому що хотіла вивчити нову та перспективну мову програмування. Навчання починалося з основ і поступово рівень складності підвищувався. Перше, що хочеться відзначити, це професіоналізм викладача. Лекції проф. Манфреда Бехама – одне задоволення, вони одразу привертають увагу. Друге – актуальність інформації. Ну і третє - детальне пояснення всіх елементів коду.»